
Комплект подарункової упаковки Cartier for necklace Nail з коробкою під кольє цвях
4 100 ₴
- В наличии
- Код: CNN01
+380 (93) 002-16-54
Іллявозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір фірмової упаковки Cartier з шкатулкою під кольє Nail (цвях).
У комплекті:
- Шкатулка з ложиментом під кольє цвях,
- Картонний футляр коробка під шкатулку,
- Фірмовий сертифікат аутентичності,
- Брендовий пакет.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Коробочка для ювелирных изделий |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Цвет | Бордовый |
| Длина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Вес | 1300 г |
| Назначение | Ожерелья |
Информация для заказа
- Цена: 4 100 ₴










